czwartek, 6 września 2012

Dzikie soki

Jakiś czas temu do mojego domu zawitał kurier z dość nietypową paczką. Przyznam się szczerze że jeszcze nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z sokami pod taka postacią. Do tej pory sięgałam po zwykłe soki w kartonach które każdy z nas może dostać na sklepowych pułkach,nigdy wcześniej nie zastanawiałam się czy to co piję to naprawdę sok z owoców czy rozcięczony woda roztwór.Teraz wiem jaka kolosalna różnica jest między SOKIEM a SOKIEM.

To do czego mam dostęp w zwykłych sklepach spożywczych to nic w porównaniu do tego co oferują nam soki z dżungli.

Pewnie zastanawiacie się czym w ogóle są soki z dżungli? 

Jest to mrożony miąższ ( pulpa) z tropikalnych owoców, który występuje w 100 g lub większych kostkach.
Pulpa przygotowana jest wyłącznie ze świeżego owocu np. jagody Acai, głęboko mrożona i przechowywana w temperaturze -18 o C. Przygotowywana jest bez pasteryzacji (gotowania), a więc proces technologiczny został skrócony do minimum zachowując wszystkie właściwości zdrowotne i odżywcze owoców. Tak przygotowany sok (głęboko mrożony) jest najbardziej zbliżony do świeżego owocu dlatego możemy cieszyć się dobrodziejstwem smaku owoców tropikalnych o każdej porze roku.

Co urzekło mnie w Sokach z Dżungli?

Produkt ten zachwycił mnie swoją wyjątkowością.Nie jest to sok zrobiony z owoców które rosną przy ruchliwej ulicy.Myśląc o sokach z dżungli wyobrażam sobie cudny krajobraz do którego niedotarta jeszcze nasza cywilizacja,dzikie kwiaty i drzewa na których siedzą egzotyczne ptaki.Niska kaloryczność soków udowadnia nam że nie są dodawane do nich żadne cukry.A sam zapach jest fantastyczny,wystarczy na chwilkę, zostawić opakowanie z sokiem w temperaturze pokojowej a już po chwili unosi nam się w kuchni rajski zapach prawdziwych,egzotycznych owoców.No i przede wszystkim dzięki temu że świeżo zebrane owoce zostały sprasowane,szybko zamrożone w wysokiej temperaturze zachowały wszystkie substancje odżywcze a co za tym idzie ważne dla nas jak i dla naszych dzieci witaminy.
Soki z dżungli są również dziecinnie proste w przygotowaniu.Dzięki temu szybko przygotujemy ulubiony koktajl,szejk lub deser z prawdziwych owocowych soków.

Jeśli macie ochotę na odorobine dżungli w waszych domach możecie zamówić te soki za pośrednictwem strony http://www.sokizdzungli.pl/  lub bezpośrednio w sklepie http://owocezdzungli.pl/ . Możecie być pewni że dotrą do was z nienaruszonym stanie ponieważ paczki przewożone sa w pudełku wypełnionym suchym lodem( sam suchy lud daje dużo frajdy dzieciom przy przygotowaniu domowych eksperymentów ).
Całym sercem gorąco polecam!!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.